Soňa Peková vyrobila a zdarma poskytuje laboratořím OKAMŽITÝ TEST na koronavirus

DŮLEŽITÉ! TENTO WEB SDÍLÍ LOKÁLNÍ ZPRÁVY O KARANTÉNĚ. ZAREGISTRUJTE SE PRO ODBĚR NOVINEK A MOŽNOSTI PŘISPÍVAT A SPOLU TVOŘIT DATA POTŘEBNÁ PRO NAŠE BLÍZKÉ!


Vážení kolegové,
Vzhledem k tomu, že se na nás obracejí diagnostické instituce z tuzemska, Evropy a USA s prosbou o vývoj praktičtějšího a dostupnějšího testu pro kvantitativní Real-Time PCR detekci viru SARS-CoV-2, neb původně CDC navržený test je pro rutinní testování velkého počtu vzorků zbytečně komplikovaný, pilně jsme navzdory všemu tady kolem nás na tomto zadání pracovali.

Díky tomu, že máme k dispozici autentické izoláty SARS-CoV-2 a rovněž důležité sekvence, které jsou pro tento virus zcela unikátní, vyvinuli a validovali jsme alternativní test pro kvantitativní Real-Time PCR detekci viru SARS-CoV-2 (dle náležitostí ISO 13485).

V současné chvíli jsou k dispozici všechny detaily provedení, sekvence oligonukleotidů, diagnostická laboratoř si vystačí s jakýmkoliv běžným dvoubarevným Real-Time PCR cyclerem.

Pro diagnostické laboratoře jsou tyto informace a všechny detaily provedení dostupné od nás zdarma, rádi Vám je poskytneme bez nároku na jakoukoliv finanční kompenzaci, prosím, pouze se řádně identifikujte.

Anonymním žadatelům nebudou tyto informace poskytnuty.

Věřím, že dostupností efektivních nástrojů pro monitoring epidemiologické situace se nám podaří pandemii COVID-19 nakonec dobře zvládnout.

S přáním všeho dobrého,
Soňa Peková

MUDr. Soňa Peková, PhD.
TILIA LABORATORIES s.r.o.
Laboratoř molekulární diagnostiky
5. května 44
273 08 Pchery
www.tilialaboratories.cz
tel: 605 335 953
FB: @TiliaLaboratories
e-mail: info@tilialaboratories.cz

Zdroj: https://www.facebook.com/TiliaLaboratories/

ČTĚTE KARANTÉNU KOCOURKOV 1. DÍL – TO NEJSOU NAŠE ROUŠKY!

14 Likes

Jste uzasna, drzim palce Vam i nam. Dekujeme. Kdybyste potrebovala pomoci, ozvete se. Treba sprava stranek atp. Helena Rudolská

Dobrý večer, dopis je zde pouze přetištěn, ale sdílíme nadšení! Pokud máte energii, prosím, zkuste zjistit důležité informace z vašeho okolí a publikujte je pod obcí ze seznamu! Pokud se tam obec nevyskytuje, napište zprávu do Žádosti o nové obce zde. Díky!

Publikuji na svých stránkách na soc.sítích věci, které mohou účinně pomoci ke zvládnutí epidemie a jsem potěšen Vaší aktivitou ve sběru těchto informací a jejich publikaci … Jste úžasní !

Díky! Budeme rádi, když přispějete i tady. Zatím se to daří velice zvolna, každý příspěvek pomáhá.